کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / خرید دانخوری اتوماتیک زنجیره ای برای مرغداری

خرید دانخوری اتوماتیک زنجیره ای برای مرغداری

خرید دانخوری اتوماتیک برای مرغداری های مدرن سبب شده تا بازدهی بسیار زیادی با خود به همراه داشته باشد، که اگر از شیوه زنجیره ای دانخور اتوماتیک بهره ببریم، بدون شک با رشد دو چندان سرعت کار رو به رو خواهیم شد. در کنار سرعت بخشی بسیار به کار، یک سری نیروی کارگری حذف می شود که هزینه ها را تا حد بسیاری کاهش می دهد.

خرید دانخوری

خرید دانخوری اتوماتیک

خرید سیستم دانخوری اتوماتیک زنجیری دستگاهی با اطمینان بالا، و تاثیر گذار برای جوجه های گوشتی، مخصوصا مزارع مرغ مادر گوشتی می باشد. این سیستم می تواند دان را با سرعت ۳۶ متر در دقیقه حرکت دهد، که برای مرغ های مادر گوشتی کربرد بسیاری به همراه دارد.

خرید دانخوری

دانخوری اتوماتیک برای مرغداری

در گذشته تمامی کارهای غذا دادن به جوجه ها به وسیله کارگر صورت می گرفت، که در زمان ورود و خروجش، امکان انتقال عوامل بیماری به داخل مرغداری وجود داشت. که وجود سیستم دانخوری اتوماتیک در کنار دیگر تجهیزات مرغداری سبب افزایش رشد بازدهی شده است.

خرید دانخوری  خرید دانخوری

در گذشته در سیستم پرورش مرغی که در سالن های مرغداری حاکم بود رشد و پرورش مرغ و دیگر پرندگان تا حد بسیار زیادی پائین بود و در این بین نیز تلفات تا حد زیادی به این سالن های مرغداری آسیب وارد می کرد. با گذشت سالیان متوالی طرح دانخوری و آبخوری در این مرغداری ها ارتقاع یافت. به این دلیل که طی تحقیقات متعدد این نتیجه به عمل آمد که رشد و افزایش وزن مرغ و دیگر پرندگان ارتباط شدیدی با تغذیه آنها دارد. به همین خاطر نمونه هایی از این تجهیزات طراحی شد تا به واسطه آن در تمامی ساعات آب و دان در اختیار مرغ قرار بگیرد.

خرید دانخوری

سفارش :

جهت خرید، یا فروش، و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف تجهیزات مرغداری، می بایست با مشاورین قدر مجموعه بردیا ترید ارتباط برقرار کرد.

منبع : تجارت بردیا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش اینترنتی دانخوری اتوماتیک مرغ و دیگر لوازم مرغداری

فروش دانخوری اتوماتیک و دیگر تجهیزات مرغداری با قیمت مناسب در کدام شهر های ایران …

کانال تلگرام