کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش اتومایزر / سمپاش اتومایزر | عوامل موثر در قیمت گذاری بهترین آنها در کشور

سمپاش اتومایزر | عوامل موثر در قیمت گذاری بهترین آنها در کشور

سمپاش اتومایزر برای سم پاشی باغات و مزارع بسیار بزرگ و وسیع استفاده می شود. عوامل موثر در قیمت گذاری بهترین آن ها می تواند با توجه به نوع مواد اولیه، تجهیزات به کار رفته، در آن متفاوت باشد. علاوه بر این کیفیت، هزینه تولید، نوع برند، هزینه نیروی انسانی در ساخت آن ها، و هزینه حمل و نقل، می تواند روی قیمت گذاری این محصول موثر باشد.

سمپاش اتومایزر | عوامل موثر در قیمت گذاری بهترین آنها در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش اتومایزر در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش اتومایزر در کشورعوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش اتومایزر در کشور شامل موارد زیر می شود:

 • نوع برند محصول 
 • قدرت موتور 
 • نوع دستگاه به عنوان مثال قیمت چرخدار این محصول با قیمت تراکتوری آن در بازار متفاوت است.
 • کیفیت 
 • نوع مواد اولیه 
 • هزینه های تولید 
 • سود کارخانه تولید کننده
 • سود واسطه ها و دلالان 

بازار بزرگ فروش سمپاش اتومایزر در تهران

بازار بزرگ فروش سمپاش اتومایزر در تهرانبازار بزرگ فروش سمپاش اتومایزر در تهران را می توان با جستجو در سایت های اینترنتی به راحتی پیدا کرد. و برای خرید انواع محصول مانند سمپاش اتومایزر پشتی و… به آن مراجعه کرد. ما می توانیم در این بازار انواع محصول را با قیمت های بکری تهیه کنیم. در این مکان چون تعداد فروشندگان زیاد است.

هر فروشنده ای در تلاش است تا از رقبای خود پیشی بگیرد، به همین دلیل اقدام به عرضه انواع محصول با قیمت های ارزانی کرده است، تا بتواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

در این بازار ما می توانیم، محصول را در برند های متفاوتی تهیه کنیم. قیمت نازل سمپاش را می توان با مراجعه به این بازار مشاهده کرد.

انواع قیمت ها مانند قیمت سمپاش درخشان، قیمت باطری سمپاش شارژی، قیمت سمپاش توربینی بادله، و…. در این بازار با توجه به کیفیت، و نوع برند، متفاوت است.

سمپاش اتومایزر چیست؟

سمپاش اتومایزر چیست؟سمپاش اتومایزر چیست؟ سمپاش هایی که مایع سم در آن ها تحت فشار نباشد و قطرات مایع در اثر برخورد با جریانات شدید هوا تبدیل به ذرات بسیاری ریزی شود اتومایزر می گویند. قطر ذرات سم در این نوع سمپاش در حدود ۱۰۰ میکرون است. بنابرین با حجم معینی از مایع سم سطح بیشتری را می توان سمپاشی کرد، کیفیت این نوع سمپاش به خاطر وجود قطرات بسیار ریز بهتر است، اما به شرط این که غلظت محلول سمی زیاد باشد.

این نوع سمپاش ها با تغییرات مختصری به عنوان گرد پاش هم استفاده می شوند. این نوع سمپاش ها به دو صورت چرخدار و تراکتوری موجود بوده و با برندها، و کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.

پرفروش ترین انواع سمپاش کدام اند؟

پرفروش ترین انواع سمپاش کدام اند؟پر فروش ترین انواع سمپاش کدام اند؟ برای پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان عرض کنیم که به طور کلی نمی توان گفت کدام نوع سمپاش جزو پروفروش ترین است. چون هر کدام از سمپاش ها با توجه به بزرگی و کوچکی باغی که می خواهیم سمپاشی کنیم، نوع سمپاش آن متفاوت است.

به عنوان نمونه در سطح کوچک از سمپاش های دستی، سمپاش استوانه ای و یا سمپاش پشتی غیره موتوری استفاده می شود. اما در زراعت های وسیع و باغات از انواع سمپاش های موتوری پشتی ( اتو مایزر، و لانسی)، سمپاشی های چرخ دار، سمپاش های تراکتوری، و یا از هواپیمایی سمپاش استفاده می شود.

بازرگانی فروش سمپاش اتومایزر

بازرگانی فروش سمپاش اتومایزرشرکت بازرگانی فروش سمپاش اتومایزر انواع محصول را از شرکت های تولید کننده، یا شرکت های وارد کننده، خرید کرده، و بعد اقدام به عرضه انواع محصول با قیمت ارزانی می کنند. این شرکت ها محصول را به صورت عمده به تمام بازارهای هدف ارسال می کنند.

اگر شما به دنبال خرید محصول با قیمت های شگفت انگیزی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم به این شرکت ها مراجعه کنید. 

شرکت های بازرگانی انواع محصول را از گروه های زیر تهیه می کنند:

 • کارخانه تولید کننده
 • نمایندگی،مانند نمایندگی سمپاش سولو
 • مراکز فروش 

این بازرگانی ها سعی می کنند، انواع محصول را با کیفیت، و قیمت های متفاوتی عرضه کنند، تا تمام اقشار جامعه بتوانند متناسب با نیاز و بودجه خود محصول را خرید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام