کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش باغی / سمپاش باغی | موارد استفاده آن چیست؟

سمپاش باغی | موارد استفاده آن چیست؟

سمپاش باغی وسیله ای برای پاشیدن انواع سموم بر روی درختان و گیاهان پرورشی است که در انواع مختلف تولید می شود. سایز، اندازه و حجم مخزن این محصولات با توجه به نوع و وسعت کارآیی آنها متفاوت است. در بازار انواع مختلف سمپاش های حرفه ای باغی و کشاورزی خرید و فروش می شوند. امروزه سمپاش تورولاینر باغی جدیدترین نسل این محصولات به شمار می رود. آیا می دانید مهمترین موارد استفاده آن چیست؟ در مورد ویژگی های فنی و تخصصی آن چه می دانید؟

سمپاش باغی | موارد استفاده آن چیست؟

موارد استفاده سمپاش باغی

موارد استفاده سمپاش باغیبرای نگهداری، حفاظت و هم چنین تولید مواد غذایی گیاهی سالم، بکارگیری انواع سموم دفع آفات لازم و ضروری است. از آنجایی که تماس مستقیم پوست با برخی از سموم بسیار خطرناک بودن و امکان پخش یکدست آنها در مزارع به صورت دستی امکان پذیر نیست، انواع سمپاش بهترین وسیله برای این اهداف است.

سمپاش ها در انواع مختلف باغی، کشاورزی، گلخانه ای، دامپروری و … تولید می شوند که مهمترین موارد استفاده از آنها پایش انواع سموم شیمیایی در فصول مختلف سال است.

البته برخی مدل های کوچک برای سمپاشی گلخانه ای و میکروب زدایی سوله های بزرگ و مرغداری ها نیز بسیار مناسب هستند. به طور کلی کاربرد و موارد استفاده از این محصولات فراتر از صنعت باغداری و کشاورزی است.

تهیه عمده سمپاش باغی در کشور

تهیه عمده سمپاش باغی در کشورتهیه و خرید سمپاش در بازار کشور با شیوه های مختلف سنتی و مدرن امکان پذیر است. به عنوان راهنمای خرید سمپاش با نرخ عمده می توانید ابتدا کاتالوگ های محصولات تولیدی را تهیه نمایید. اطلاع از نمایندگی های در مراکز و استان های مختلف نیز روشی مناسب برای تهیه عمده مدل های به روز مانند سمپاش پروانه ای به شمار می رود.

گفتنی است که امروزه در کشور شیوه های مدرن یعنی تهیه و خرید عمده سمپاش های باغی از طریق اینترنتی و سفارش آنلاین مستقیم از کارخانه تولیدی بسیار مرسوم شده است.

لیست شرکت های پخش کننده سمپاش باغی در کشور

لیست شرکت های پخش کننده سمپاش باغی در کشورپخش مویرگی و مستقیم روشی موثر در فروش عمده انواع سمپاش های باغی به شمار می رود. طی سالهای اخیر بسیاری از برندهای تولیدی با هدف ارتباط مستقیم با خریدار و ارائه خدمات پس از فروش مناسب، این روش ها را پیشی گرفته اند.

به عنوان مثال قیمت سمپاش درخشان در فروشگاه های تخصصی عرضه لوازم کشاورزی به مراتب گران تر از نمایندگی های و شرکت های پخش مستقیم است. توصیه می شود برای خرید ارزان و مقرون به صرفه، اقدام به تهیه لیست شرکت های پخش این محصولات در کشور نموده یا از قیمت های روز فروش مطلع شوید.

فروش سمپاش باغی به قیمت روز بازار در ایران

فروش سمپاش باغی به قیمت روز بازار در ایرانشاید به عنوان خریدار برایتان این سوال مطرح شود که سمپاش اتومایزر چیست؟ باید گفت که اتومایزرها همان مدل های توربولاینر هستند که برای اسپری کردن و پایش انواع ریز مغزی ها، کودها و … به کار برده می شوند.

حجم مخزن سمپاش توربولاینر باغی معمولاً ۶۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری بوده که جزء پرکاربردترین سمپاش ها برای باغ هایی با وسعت زیاد به شمار می روند. در ایران خرید و فروش این محصول با قیمت روز از طریق روش های زیر صورت می گیرد:

  • فروش از طریق نمایندگی های فروش، دفاتر مرکزی کارخانه تولیدی
  • فروش اینترنتی و آنلاین یا بدون واسطه
  • فروش از طریق وارد کنندگان برندهای خارجی
  • تامین کنندگان منطقه ای در استان ها

با این روشها استعلام قیمت روز و خرید با نرخ تولیدی امکان پذیر بوده و در صورت معیوب یا خراب شدن دستگاه نیز به راحتی می توانید قطعه مورد نظر را سفارش دهید.

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش باغی در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش باغی در کشورعوامل بسیاری در قیمت گذاری سمپاش های باغی تاثیرگذار هستند. برندها نقش موثری در این زمینه ایفا می کنند. به عنوان مثال قیمت سمپاش توربینی بادله و سمپاش موتوری ماک به عنوان یک برند پرطرفدار در اغلب نمایندگی ها و شرکت های خریدار عمده یکسان است.

هرچه کیفیت و کارآیی، سایز و اندازه، قدرت موتور و تکنولوژی های به کار رفته در تولید بیشتر باشد به همان میزان قیمت و نرخ فروش انواع سمپاش باغی نیز افزایش می یابد. البته باید خاطر نشان کرد که در کشور عواملی مانند نوسانات بازار عرضه و تقاضا، نرخ مواد اولیه و هزینه های تولیدی نیز تاثیر بسزایی در قیمت گذاری این محصولات دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام