کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش بوم دار / سمپاش بوم دار | تولید انبوه ارزان آن در ایران

سمپاش بوم دار | تولید انبوه ارزان آن در ایران

تولید هر کدام از  محصولات کشاورزی و باغبانی نیازمند رسیدگی ها و مراقبت های ویژه ای است. به دلیل تولید انبوه این محصولات و راحتی و سهولت در کار و سرعت بالا نیاز به ادوات کشاورزی بالا می گیرد. یکی از این ادوات سمپاش بوم دار است. خوشبختانه بخش عظیمی از بازار های فروش ابزار کشاورزی به فروش تولیدات داخلی کشورمان اختصاص دارد. از این رو تولید انبوه ارزان آن آن در ایران در کارخانه های تولیدی مربوطه ساخت و توزیع می شود.

سمپاش بوم دار | تولید انبوه ارزان آن در ایران

سمپاش بوم دار چیست؟

سمپاش بوم دار چیست؟سمپاش وسیله ای برای پاشش سموم به طور یکنواخت و وسیع است. این محصول به جهت اسپری یکنواخت سم در مدت زمان کوتاهی حجم وسیعی از مزارع و باغات را سم پاشی می کند. سمپاش ها از لحاظ عملکرد و کاربرد در بخشهای مختلف در مدلهای مختلفی تولید می شود. به چند نمونه از آن می توان اشاره کرد:

  • سمپاش دستی
  • سمپاش زنبه ای
  • سمپاش پشتی
  • سمپاش پشت تراکتوری
  • سمپاش بوم دار
  • سمپاش چرخدار
  • سمپاش فرعونی

سمپاش بوم دار که بیشترین کاربرد و فروش را به خود اختصاص داده است، نوعی از سمپاش است با مخزن های پلی اتیلن و مقاوم در برابر انواع سموم شیمیایی و در ظرفیت های ۴۰۰ لیتری، ۶۰۰ لیتری، ۸۰۰ لیتری، ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری و میله ی پاشش سم که به آن بوم می گویند در اندازه ای متفاوت ۸ متری تا ۶۰ متری تولید می شود و بسته به وسعت مناطق مورد استفاده انواع مختلفی از آن استفاده می شود.

برند های برتر تولید کننده سمپاش بوم دار در کشور

برند های برتر تولید کننده سمپاش بوم دار در کشوردر ایران کارخانه های تولیدی قابلیت ساخت سمپاش های مختلف با برنده ای متفاوتی را دارند. این محصولات به جهت تولید در داخل و حرف بخش بزرگی از هزینه حمل و نقل بسیار پایین از قیمتهای محصولات مشابه خارجی می باشد. ضمنا به دلیل ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش و تامین قطعات در صورت خرابی از سوی شرکت ها و نمایندگی های فروش گزینه ی مناسب تری برای خرید می باشد.

در حال حاضر برندهای برتر تولید کننده سمپاش بوم دار در نقاط مختلف کشور در مراکز فروش فعالیت می کنند و وظیفه توزیع محصولات با ضمانت تجاری و خدمات پس از فروش را برعهده دارند. این مراکز آمادگی فروش انواع ادوات سمپاشی به قیمت کارخانه را دارا هستند.

بازرگانی فروش سمپاش بوم دار در ایران

بازرگانی فروش سمپاش بوم دار در ایرانجهت شناخت بیشتر انواع تولیدات ادوات کشاورزی، نوعی سمپاش پشت تراکتوری وجود دارد به نام سمپاش توربولاینر، این محصول قابلیت کارایی بیشتری را برای مصرف کننده فراهم می کند. به دلیل توربین های بکار رفته، نازل سمپاش پشت تراکتوری توانایی چرخش در جهات مختلف و زوایای متفاوتی را دارند و به کشاورز این امکان را می دهد تا درصورت ثابت ماندن تراکتور بخش وسیعی از سطوح را سمپاشی کند. 

بازرگانی فروش ادوات کشاورزی در ایران افتخار این را دارد که علی رغم فروش سمپاش بوم دار عمده و با کیفیت و کارایی بالا، فروش قطعات سمپاش پشت تراکتوری و دیگر قطعات را نیز در لیست خود دارد.

ساده ترین راه خرید سمپاش بوم دار در کشور

ساده ترین راه خرید سمپاش بوم دار در کشورفضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی موجود بستر مناسبی برای سرعت بخشیدن به خرید و فروش عمده ی محصولات و صرفه جویی در وقت، فراهم کرده است. اکثر واحدهای تولیدی، شرکت ها و نمایندگی ها از این فرصت به خوبی بهره جستند و ساده ترین راه خرید سمپاش بوم دار و دیگر محصولات را فراهم آورده اند تا مشتریان با طیب خاطر و هر بودجه ای که دارند، کالای مورد نظر خود را تهیه کنند.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط فروشندگان، تهیه و فروش سمپاش پشت تراکتوری دست دوم است و این امکان را به مشتریان کم بضاعت خود میدهد تا دست خالی از این بازار برنگردند.

تولید انبوه سمپاش بوم دار در کشور

تولید انبوه سمپاش بوم دار در کشورسمپاش پشت تراکتوری باغی و زراعی از پرکاربردترین وسیله های سمپاشی می باشد. این کالا در حجم و اندازه ای مختلف و با کیفیت گوناگون و در انواع پشتی و پشت تراکتور و پشت موتوری و… تولید می شود و نیاز اکثر کشاورزان و باغداران را برطرف می کند. بدین منظور تولید انبوه سمپاش بوم دار در کشور امری کاملا منطقی است. 

تولید این محصول در بیشتر کارخانه ها، کاهش قیمت کالا را به همراه دارد. با مقایسه نرخ های گوناگون شرکت های مختلف متوجه می شوید، قیمت سمپاش پشت تراکتوری درخشان بسیار مناسب بوده و هر طبقه ای از کشاورزان قادر به خرید آن می باشند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام