کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری مرغداری / فروش آبخوری اتوماتیک مرغ برای مرغداری

فروش آبخوری اتوماتیک مرغ برای مرغداری

فروش آبخوری اتوماتیک مرغ برای مرغداری ها جزو یکی از کار بردی ترین تجهیزات به شمار می آید. به این دلیل که توضیع یکنواخت آب و دانه در مرغداری، برای تنظیم شدن رشد جوجه ها و وزن گیری آنها، و کاهش آب بدنشان جزو الزامات به شمار می آید. به این دلیل که رشد مطلوب این حیوانات رابطه مستقیمی با آب و غذای آنها دارد.

فروش آبخوری

آبخوری اتوماتیک

به جرات می توان گفت در تغذیه یک مرغ مصرف آب ۲ برابر دانه می باشد، که این یک نسبت تقریبی می باشد که در کنار آن کیفیت دانه و گرمای محیط و بیماریها تاثیر گذار می باشند. که اگر دمای محیط بالا برود، مصرف آب بیشتر شوده که احتیاج به آبخوری کمکی می باشد. حال در این میان اگر از آبخوری اتوماتیک در تجهیزات مرغداری خود استفاده کنیم در تمامی مراحل آب مورد نیاز دام را در اختیارش قرار داده ایم. که این به نوبه خود کمک بسیاری را در پرورش مرغ به همراه دارد.

فروش آبخوری  فروش آبخوری

در گذشته اغلب برای تهیه آب دهی به پرندگاه در سالن های بزرگ مرغداری و پرورش دیگر پرندگان ، می بایست از آبخوری هایی بهره می بردند که هر لحظه با ازدهام مرغ ها امکان ریختن آب در کف سالن وجود داشت. که به سبب این اتفاق و تماس با کودهای کف سالن امکان پدید آمدن بسیاری از قارچ ها وجود داشت، و برخی از مواقع نیز به خاطر رطوبت موجود نیز مرغ های بسیاری دچار بیماری می شدند که در ادامه تلفات آنها رتا به دنبال داشت.

فروش آبخوری

در حال حاظر با طراحی سیستم های آبخوری نیپل و دیگر نمونه های مشابه ، تا درصد بسیاری این مشکل از میان برداشته شده. آن هم به این دلیل که طراحی این آبخوری ها به گونه ای می باشد که در صورت تماس نوک پرنده با ممی خروجی آب نیز امکان تزریق آب وجود دارد.

فروش :

جهت خرید، فروش، و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات مرغداری، نو، و دست دوم، می بایست با متخصصین قدر مجموعه بزرگ بردیا ترید، از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

منبع : تجارت بردیا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com