کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / فروش انواع لوازم مرغداری و تجهیزات اتوماتیک مرغ تخمگذار

فروش انواع لوازم مرغداری و تجهیزات اتوماتیک مرغ تخمگذار

فروش انواع لوازم مرغداری در نمونه های ساده، جهت سهولت کار سالن داران، و تجهیزات اتوماتیک، سبب سرعت بخشی فرآوانی در پرورش گونه های مختلف مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار، و دیگر پرندگان شده است. فروش لوازم مرغداری اتوماتیک در پرورش مرغ تخمگذار و تولید چند برابری تخم این پرنده نقش بسزایی را ایفا کرده است.

فروش انواع لوازم مرغداری

فروش انواع لوازم مرغداری :

فروش لوازم مرغداری در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور دایر می باشد. اما اگر در خصوص راه اندازی مجموعه خود، و آشنایی با تمامی نمونه های ساده، و اتوماتیک، لوازم و تجهیزات سالن مرغداری، می بایست با کارخانه تولید کننده این تجهیزات به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد، تا در زمان خرید با قیمت های کاملا مناسب تر و کیفیت عالی به نسبت بازار، این لوازم را خریداری کرد.

فروش انواع لوازم مرغداری

تجهیزات اتوماتیک مرغ تخمگذار :

تجهیزات سالن مرغداری مرغ تخم گذار در گذشته به گونه ای بوده که، هزینه های بسیاری در خصوص بکار گیری کارگر، جهت دادن آب، و دانه به این حیوانات در بر داشته است. و همچنین جمع آوری تخم مرغ این پرندگان مستلزم زمان و هزینه های بسیاری بوده.

ولی در حال حاظر با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های تمام اتوماتیک، تمامی این مشکلات کنار گذاشته شده است. و کار تزریق آب، و دان، به پرندگان، و کار جمع آوری تخم مرغ، در لحظه به وسیله دستگاه تمام اتوماتیک صورت می پذیرد. که این امر به نوبه خود تمامی هزینه های متفرقه را حذف، و بازدهی کار را به چند برابر ارتقاع می بخشد.

فروش انواع لوازم مرغداری

سفارش محصول :

جهت کسب اطلاعات بیشتر، و مشاوره قوی، در خصوص راه اندازی مجموعه خود، می بایست با مشاورین مجموعه بزرگ بردیا ترید، از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید لوازم مرغداری

خرید لوازم مرغداری و تجهیزات دست دوم و نو در اصفهان

خرید لوازم و تجهیزات مورد نیاز و حائز اهمیت برای مرغداری‌ها در نمونه‌‌های نو در …