کشت و صنعت بردیا
خانه / قفس مرغ / فروش فوق العاده قفس باطری مرغ تخمگذار و گوشتی اتوماتیک

فروش فوق العاده قفس باطری مرغ تخمگذار و گوشتی اتوماتیک

فروش فوق العاده قفس باتری مرغ که یکی از کاربردی ترین نمونه‌ها در بحث پرورش طیور محسوب می‌شود. این محصول در دو نمونه تخم‌گذار و گوشتی برای فروش موجود است. فروش قفس باتری مرغ در نمونه‌‌های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و ساده در عرصه تولید، جایگاه بسیار خوبی نیز به خود اختصاص داده است. حالت باتری گونه این قفس‌ها سبب بالا رفتن راندمان بازدهی در این پرنده و دیگر پرندگان شده است. قفس باتری اتوماتیک مرغ تخم‌گذار و گوشتی برای مرغداری‌ها مزایای زیادی به همراه دارد. در ادامه مطلب با آن‌ها آشنا می‌شویم. فروش فوق العاده این قفس‌ها در سایت‌ و نمایندگی‌‌های آن‌ها صورت میگیرد.

 

فروش فوق العاده قفس

 

فروش فوق العاده قفس باتری مرغ

تعداد بسیاری از سالن دارانی که پرورش مرغ‌‌های گوشتی خود را در بستر انجام می‌دادند به سمت پرورش این نمونه از پرنده در قفس روی اورده اند. این تغییر روش به دلیل شرایط خاصی است که با این تغییرات پدید می‌آید.

 

مزایای پرورش در قفس نسبت به پرورش در بستر

  1. افزایش حجم ۴ برابری در پرورش نمونه‌‌های مختلف پرنده در قفس به نسبت بستر اشاره داشت.
  2. تقصیم بهینه آب و دان در بین تمامی‌قفس‌ها.
  3. جلو گیری از بروز بسیاری از امراض مسری در بین دیگر مرغ‌ها.
  4. دسترسی آسان به مرغ‌ها برای اجرای واکسیناسیون.
  5. سرعت بالا در جمع آوری مرغ‌ها.
  6. جمع آوری کود قفس‌ها به وسیله سیستم کودکش.

 

فروش فوق العاده قفس

 

قفس باتری مرغ تخم‌گذار و گوشتی

در این نمونه از قفس‌ها با قرار گرفتن چندین قفس مکعبی، یا مستطیلی که همان باتری نامیده می‌شود بر روی هم شرایطی را در سالن مرغداری به وجود می‌آورد تا در کمترین فضای ممکنه بیشترین حجم مرغ را قرار گیرد. تعداد ردیف‌‌های قفس بیشتری را نیز می‌توان در فضای مورد نظر جا داد. در این حالت دسترسی به تمامی‌طبقات قفس راحت امکان پذیر می‌باشد. با توجه به نوع قرار گیری قفس‌ها بر روی یکدیگر سبب بالا رفتن مقاومت در ساختار قفس‌ها شده که این امر به نوبه خود سبب جلب رضایت سالن داران می‌شود.

فروش فوق العاده قفس

 

ساخت قفس و پرورش مرغ و راه اندازی مرغداری پر بازده

پرورش مرغ و احداث و راه اندازی یک مرغداری پربازده و پر سود از دغدغه‌‌های مرغداری‌ها است. ابتدا باید بدانیم که مرغ‌ها در چه شرایطی و چه میزان دما و رطوبتی، دارای رشد ایده آلی هستند. با دانستن این موارد میتوانیم محیط و شرایطی مناسب برای مرغ‌ها فراهم کنیم. این امر خود نیازمند تجهیزات و لوازمی‌‌مانند سیستم‌‌های سرمایشی و گرمایشی، سیستم تهویه، دما سنج و رطوبت سنج و دانخوری و آبخوری و قفس مناسب برای نگهداری مرغ‌ها می‌باشد. اطلاع از انواع این تجهیزات و انتخاب و خرید بهترین نوع آن به ما در ایجاد یک مرغداری پربازده کمک خواهد کرد.

فروش فوق العاده قفس

طراحی و ساخت اتوماتیک تجهیزات مرغداری

یکی از روش‌‌های کاهش هزینه‌‌های مصرفی مرغداری و افزایش بازده ان استفاده از تجهیزات اتوماتیک است. تجهیزات مرغداری از این داستان مستثنا نیستند. با ورود تکنولوژی این تجهیزات دست خوش تغیرات مثبتی داشته اند. استفاده از تجهیزات اتوماتیک در مرغداری سبب میشود تا هزینه ای برای کارگران پرداخت نشود. به این ترتیب در هزینه‌‌های مرغداری صرفه جویی می‌شود. همچنین این دستگاه‌ها اتلاف انرژی و مواد را به حداق میرسانند و دارای سرعت بالایی هستند. که همگی این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا سود مرغداری افزایش یابد.

 

قیمت قفس باتری تمام اتوماتیک مرغ تخم‌گذار چگونه تائین می‌شود

قفس مرغ اتوماتیک یکی از تجهیزات اتوماتیک مرغداری است. این محصول به افزایش بازده مرغداری کمک می‌کند.

 

مزایای استفاده از قفس باتری شامل موارد زیر است

  • رفع رقابت بین مرغ‌ها برای تغذیه
  • کاهش اتلاف و هدر رفت دان و انرژی
  • جمع آوری اتوماتیک تخم مرغ

 

فروش فوق العاده قفس

 

خرید و فروش تجهیزات و قفس اتوماتیک مرغداری

تمامی‌تجهیزات مرغداری‌ها اعم از اتوماتیک و غیر اتوماتیک در سایت‌ها و نمایندگی‌‌های فروش به فروش می‌رسند. این تجهیزات دارای گارانتی هستند. خرید از نمایندگی‌ها مطمئن ترین و به صرفه ترین راه خرید این محصولات است.

 

فروش فوق العاده قفس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش قفس مرغ

فروش قفس مرغ تخمگذار و گوشتی

فروش قفس مرغ تخمگذار و گوشتی با طراحی و شیوه های ساخت جدید، سبب شده …