کشت و صنعت بردیا
خانه / قفس مرغ / فروش فوق العاده قفس باطری مرغ تخمگذار و گوشتی اتوماتیک

فروش فوق العاده قفس باطری مرغ تخمگذار و گوشتی اتوماتیک

فروش فوق العاده قفس باطری مرغ که یکی از کاربردی ترین نمونه ها در بحث پرورش طیور محسوب می شود، در دو نمونه تخمگذار و گوشتی برای خرید عموم در نظر گرفته شده است. فروش قفس باطر مرغ در نمونه های تمام اتوماتیک، نیمه، و ساده در عرصه تولید، جایگاه بسیار خوبی نیز به خود اختصاص داده است. که فروش فوق العاده حالت باطری گونه این قفس ها سبب بالا رفتن راندمان بازدهی در این پرنده و دیگر پرندگان شده است. قفس باطری اتوماتیک مرغ تخمگذار و گوشتی برای مرغداری ها مزایای زیادی به همراه دارد که در این مطلب با آن ها آشنا میشویم. فروش فق العاده این قفس ها در سایت هاو نمایندگی های آن ها صورت میگیرد.

فروش فوق العاده قفس

فروش فوق العاده قفس باطری مرغ

فروش فوق العاده قفس های باطری برای مرغ گوشتی، سبب شده تا تعداد بسیاری از سالن دارانی که پرورش مرغ های گوشتی خود را در بستر انجام می دادند، به سمت پرورش این نمونه از پرنده در قفس روی بیاورند. آن هم به دلیل شرایط خاصی که با این تغییرات پدید می آید، که از عمده آن می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  1.  افزایش حجم ۴ برابری در پرورش نمونه های مختلف پرنده در قفس به نسبت بستر اشاره داشت.
  2. تقصیم بهینه آب و دان در بین تمامی قفس ها.
  3. جلو گیری از بروز بسیاری از امراض مسری در بین دیگر مرغ ها.
  4. دسترسی آسان به مرغ ها برای اجرای واکسیناسیون.
  5. سرعت بالا در جمع آوری مرغ ها.
  6. جمع آوری کود قفس ها به وسیله سیستم کود کش.

فروش فوق العاده قفس

قفس باطری مرغ تخمگذار و گوشتی

در این نمونه از قفس ها با قرار گرفتن چندین قفس مکعبی، یا مستطیلی که همان باطری نامیده می شود، بر روی هم شرایطی را در سالن مرغداری به وجود می آورد تا در کمترین فضای ممکنه بیشترین حجم مرغ را قرار داد، و تعداد ردیف های قفس بیشتری را نیز می توان در فضای مورد نظر جا داد. در این حالت دسترسی به تمامی طبقات قفس راحت امکان پذیر می باشد. و با توجه به نوع قرار گیری قفس ها بر روی یکدیگر سبب بالا رفتن مقاومت در ساختار قفس ها شده که این امر به نوبه خود سبب جلب رضایت سالن داران می شود. فروش فوق العاده قفس

 ساخت قفس و پرورش مرغ و راه اندازی مرغداری پر بازده

پرورش مرغ و احداث و راه اندازی یک مرغداری پربازده و پر سود از دغدغه های مرغداری ها است. ابتدا باید بدانیم که مرغ ها در چه شرایطی و چه میزان دما و رطوبتی، دارای رشد ایده آلی خواند بود. با دانستن این موارد میتوانیم محیط و شرایطی مناسب برای مرغ ها فراهم کنیم. که این امر خود نیازمند تجهیزات و لوازمی مانند سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم تهویه، دما سنج و رطوبت سنج و دانخوری و آبخوری و قفس مناسب برای نگهداری مرغ ها میباشد. اطلاع از انواع این تجهیزات و انتخاب و خرید بهترین نوع آن، به ما در ایجاد یک مرغداری پربازده کمک خواهد کرد.

فروش فوق العاده قفس

طراحی و ساخت اتوماتیک تجهیزات مرغداری

یکی از روش های کاهش هزینه های مصرفی مرغداری و افزایش بازده ان استفاده از تجهیزات اتوماتیک است. امروزه تکنولوژی به تمتم قسمت های زنگی رسیده و کار را برای همگان راحت تر کرده است. تجهیزات مرغداری از این داستان مستثنا نیستند و با ورود تکنولوژی دست خوش تغیرات مثبتی شده اند. استفاده از تجهیزات اتوماتیک در مرغداری سبب میشود تا هزینه ای برای کارگران پرداخت نشود و در هزینه های مرغداری صرفه جویی شود. همچنین این دستگاه ها اتلاف انرژی و مواد را به حداق میرسانند و دارای سرعت بالایی هستند. که همگی این عوامل دست به دست هم میدهند تا سود مرغداری افزایش یابد.

فروش فوق العاده قفس

قیمت قفس باطری تمام اتوماتیک مرغ تخمگذار چگونه تائین می شود

قفس مرغ اتوماتیک یکی از تجهیزات اتوماتیک مرغداری است که به بالا بردن بازده مرغداری کمک میکند. افزایش حجم قفس نسبت به قفس های قدیمی

  • مزایای استفاده از قفس باتری شامل موارد زیر است:
  • رفع رقابت بین مرغ ها برای تغذیه
  • کاهش اتلاف و هدر رفت دان و انرژی
  • جمع آوری اتوماتیک تخم مرغ

فروش فوق العاده قفس

خرید و فروش تجهیزات و قفس اتوماتیک مرغداری

تمامی تجهیزات مرغداری ها اعم از اتوماتیک و غیر اتوماتیک در سایت ها و نمایندگی های فروش به فروش میرسند. معمولا این تجهیزات دارای گارانتی هستند و خرید از نمایندگی ها مطمئن ترین و به صرفه ترین راه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

طراحی و تولید قفس های مرغ تخمگذار در انواع مختلف

تولید قفس های مرغ تخمگذار با طراحی متفاوت و در انواع و اقسام مختلف انجام …

کانال تلگرام