کشت و صنعت بردیا
خانه / سم سایپرمترین / لیست قیمت سم سایپرمترین ۱۰ به صورت آنلاین

لیست قیمت سم سایپرمترین ۱۰ به صورت آنلاین

لیست قیمت سم سایپرمترین ۱۰ و را می توانید از سایت های اینترنتی به صورت آنلاین دریافت کنید تا خرید بهتر و مطمئن تری داشته باشید.

سم سایپرمترین 10

سم سایپرمترین ۱۰

حشره کش سایپرمترین یک حشره کش غیرسیستمیک ، تماسی و گوارشی می باشد که دارای اثر فوری ، پایدار و بسیار موثر روی شب پره ها و حشرات جونده در سیب و بنبه است. در بسیاری از موارد دیده شده که این حشرات با تخریباتی که از خود بر جای می گذارند به کلی میوه این درختان را فرسوده کرده. و اگر سم حشره کش سایپرمترین زیر نظر متخصص گیاه پزشک و در زمان معینی مورد استفاده قرار گیرد ، به صورت کلی این حشرات را از بین برده ، و امکان رشد دوباره برای آنها باقی نمی گذارد.

سم سایپرمترین 10

موارد احتیاط استفاده از سم سایپرمترین:

  • اگر با بدن در تماس قرار گرفت با آب و صابون بدن را بشویید
  • سم را به دور از آفتاب و در بسته بندی اصلی و در مکان خشک قرار دهید
  • زمانی که سمپاشی شروع می شود نه چیزی بخورید نه چیزی بیاشامید.

سم سایپرمترین 10

این سم ها برای انواع سوسکها، ساس و بید، مگس و پشه و موریانه و در فاضلاب بسیار مورد استفاده است.

قیمت سم سایپرمترین ۱۰

سم سایپرمترین متناسب با نیاز مشتریان به شکل عمده تولید می شود و بعد از مراحل آماده سازی تعیین نرخ می شود. متخصصان با در نظر گرفتن ویژگی های سم نرخ ها را برطبق لیست هایی تنظیم می کنند.

سم سایپرمترین 10

لیست قیمت سم سایپرمترین کمک زیادی به مشتریان می کنند تا بتوانند خرید عالی برای سم داشته باشند. مواد اولیه سم سایپرمترین از خارج وارد می شود و به همین دلیل به علت گران بودن قیمت ارز تولید این نوع سم نیز در ایران روز به روز گرانتر می شود.

سم سایپرمترین 10

لیست قیمت سم سایپرمترین ۱۰ به صورت آنلاین

با توجه به پیشرفت فناوری بسیاری از سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین اقدام به ذرج لیست قیمت سم ساپیرمترین ۱۰ بصورت آنلاین می کنند. مشتری با توجه به لیست قیمت سم سایپرمترین می تواند انتخاب بهتری برای خرید داشته باشد. در سایت ما میتوانید سم سایپرمترین ۱۰ را بصورت آنلاین خریداری کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com
کانال تلگرام