کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / کارخانه تولیدی انواع سمپاش پشت تراکتوری در مشهد

کارخانه تولیدی انواع سمپاش پشت تراکتوری در مشهد

کارخانه تولیدی سمپاش در مشهد محصولات متفاوت و در برندهای مختلف به مشتریان ارائه می‌دهد. که از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به انواع سمپاش‌های پشت‌ تراکتوری اشاره داشت. بیشتر سمپاش‌های ارائه شده در بازار ایران ساخت برندهای ایرانی هستند. در این بازارها انواع متنوعی از این دستگاه‌ها ارائه می‌شوند.

در ایران نمایندگی‌های فروش انواع سمپاش، این ابزار آلات باغبانی را در ظرفیت‌های مختلف به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

 

سمپاش پشت تراکتوری مشهد

 

طیف کاربردی سمپاش‌ها در کشاورزی

صنعت کشاورزی دارای مراحل مختلفی است که در هر مرحله نیاز به استفاده از ابزارهای مختلف دارد. به عنوان مثال در زمان‌هایی که قرار است عملیات سمپاشی انجام شود، باید از سمپاش‌های متفاوت در این حرفه استفاده شود.

استفاده از سمپاش‌ها در این صنعت می‌تواند ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را از آن کشاورزان نماید. استفاده از این ابزار آلات باعث می‌شود که آفات به سرعت از بین بروند و محصول کشاورزی با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه گردد. به عبارت دیگر می‌توان گفت دستگاه‌های سمپاشی یکی از ادوات بسیار مهمی‌است که در صنعت باغبانی و کشاورزی به صورت عمده به آن نیازهای مبرم می‌شود.

در بازار مدل‌های مختلفی از سمپاش‌ها موجود هستند که این مدل‌ها شامل انواع زیر می‌شوند:

  • سمپاش دستی
  • سمپاش شارژی
  • سمپاش زنبه ای
  • سمپاش پشتی
  • سمپاش فرغونی
  • سمپاش‌تراکتوری
  • سمپاش چرخدار

 

سمپاش پشت تراکتوری مشهد

 

قیمت فروش سمپاش پشت‌تراکتوری مشهد در بازار

سمپاش‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر یک می‌تواند بسته به ظرفیتی که دارند مورد تعیین قیمت قرار گیرند. جنس و مواد اولیه مورد استفاده در این نوع دستگاه‌ها و همچنین برند تولید کننده می‌تواند یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت باشند. شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت سمپاش در انواع برندها به سایت ما مراجعه کنید.

اما به صورت کلی می‌توان گفت که سمپاش‌های پشت‌تراکتوری تولید شده در مشهد از بابت اعتبار قابل مقایسه با دیگر نمونه‌ها نمی‌باشد و قیمت آنها چیزی در حدود ۱۰% درصد پائین‌تر از دیگر نمونه‌ها می‌باشد که از بابت کیفیت نیز در حد نمونه‌های خارجی می‌باشد.

 

سمپاش پشت تراکتوری مشهد

 

نمایندگی فروش سمپاش در مشهد

با توجه به افزایش تقاضا در بازارهای تجاری نسبت به انواع سمپاش تولید شده در برندهای مختلف در شهرهای همچون مشهد، تهران، اصفهان، شیراز و… نمایندگی‌های دایر شده است که می‌تواند این محصولات را به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.

مشتریان با مراجعه حضوری یا اینترنتی به این مراکز می‌توانند ابزار مورد نظر خود را خریداری کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. قیمت فروش این ادوات کشاورزی در این مراکز با قیمت درب کارخانه یکسان خواهد بود.

 

سمپاش پشت تراکتوری مشهد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت سمپاش پشت تراکتوری بال تمام هیدرولیک ۲۵ متری

قیمت سمپاش پشت تراکتوری با بال تمام هیدرولیک با متراج ۲۵ متری در بازار خرید، …